Napsali o nás
1) Velký výběr sortimentu 2) Výborná komunikace se zákazníkem 3) Zboží za přijatelné ceny Nakoupil jsem zde, protože mají elegantní a vkusný nábytek pro mladší generaci.
Mr. Happy /
Zboží bylo dodáno v pořádku dle objednávky.
Ověřený zákazník /
+ skvělá komunikace, velký výběr zboží, ochota. Všem doporučuji, je to skvělý obchod. Všichni jsou ochotni pomoci i ve večerních hodinách a zodpovědět každý dotaz. Nábytek je krásný přesně dle objednávky. Ráda nakoupím znovu.
Denisa /

Další recenze

Vlek za traktor Claas maxi veliký, výklopný s lopatou a hráběmi, 4 kolový, délka 87cm, Made in France

Vlek za traktor Claas maxi veliký, výklopný s lopatou a hráběmi, 4 kolový, délka 87cm, Made in FranceVlek za traktor Claas maxi veliký, výklopný s lopatou a hráběmi, 4 kolový, délka 87cm, Made in FranceVlek za traktor Claas maxi veliký, výklopný s lopatou a hráběmi, 4 kolový, délka 87cm, Made in FranceVlek za traktor Claas maxi veliký, výklopný s lopatou a hráběmi, 4 kolový, délka 87cm, Made in FranceVlek za traktor Claas maxi veliký, výklopný s lopatou a hráběmi, 4 kolový, délka 87cm, Made in FranceVlek za traktor Claas maxi veliký, výklopný s lopatou a hráběmi, 4 kolový, délka 87cm, Made in FranceVlek za traktor Claas maxi veliký, výklopný s lopatou a hráběmi, 4 kolový, délka 87cm, Made in FranceVlek za traktor Claas maxi veliký, výklopný s lopatou a hráběmi, 4 kolový, délka 87cm, Made in FranceVlek za traktor Claas maxi veliký, výklopný s lopatou a hráběmi, 4 kolový, délka 87cm, Made in FranceVlek za traktor Claas maxi veliký, výklopný s lopatou a hráběmi, 4 kolový, délka 87cm, Made in France

Dostupnost: Skladem
Záruka: 24 měsíců

Cena: 2 100 Kč

Bez DPH: 1 736 Kč

Zboží:

Opište kód: pěttřišest:

Vlek za traktor Claas maxi veliký, výklopný s lopatou a hráběmi, 4 kolový,
délka 87cm, výška 53cm, šířka 53cm,
originál zelená Claas barva,
z vysoce odolného a kvalitního plastu, perfektní kvalita zpracování,
značka Falk - Made in France,

Vlek za traktor Claas maxi veliký testován na 20kg,                                     
určen pro děti od 3 do 7let, dle požadavků evropských norem,
odesíláme v krabici 71x37x44cm, váha 6.5kg,

Pomohly Vám informace o zboží? Ano Ne

Napište nám prosím vyhrády k informacím o tomto zboží.

V případě dotazu k tomuto zboží vyžadující zpětnou vazbu od nás využijte prosím formulář dotaz ke zboží, pro obecné dotazy na zákaznickou podporu využijte tento kontaktní formulář.