Napsali o nás
+ bezvadná komunikace - na moje otázky vyčerpávající odpovědi
Helena /
+ Komunikace + Kvalita + Cena Objednala jsem si čalouněnou postel a jsem spokojená, chvíli ji již používám a nemohu si stěžovat. Kvalita na jedničku. A musím pochválit prodejce za výborné rady a ochotu!!
Ludmila /
Vše bylo v pořádku.Postele dorazily dřív, než v kamených obchodech, kde je běžná dodaci lhůta 8 týdnů. Zde 2 týdny. Byla jsem mile překvapená.
Bobulinka /

Další recenze

Nabíječka všech typů 12V baterií (kapacity 7 až 14Ah) s LED ukazatelem nabité baterie, ideální pro dětská vozítka

Nabíječka všech typů 12V baterií (kapacity 7 až 14Ah) s LED ukazatelem nabité baterie, ideální pro dětská vozítkaNabíječka všech typů 12V baterií (kapacity 7 až 14Ah) s LED ukazatelem nabité baterie, ideální pro dětská vozítkaNabíječka všech typů 12V baterií (kapacity 7 až 14Ah) s LED ukazatelem nabité baterie, ideální pro dětská vozítka

Dostupnost: Skladem
Záruka: 24 měsíců

Tagy: Nabíječka

Cena: 630 Kč

Bez DPH: 521 Kč

Zboží:

Opište kód: šesttřijedna:

Nabízíme: Nabíječka 12V baterií kapacity od 7Ah - do 14Ah, č. BAT 1128 Popis: Nabíječka je určena pro baterie typu: Gelové, SLA, AGM, 12V (7 - 14Ah), ideální pro dětská vozítka, Napájení: 100-240V 50 / 60Hz Nabíjecí napětí: 10-15V DC Nabíjení: ve třech fázích Baterie: 12V, 7-14Ah Přibližná doba nabíjení: 8 hodin Maximální výkon: 30W Účinnost: 80% Návod k použití nabíječky: 1. Připojte plusový pól nabíječky (červená) k plusovému pólu baterie (symbol + nebo červený), a mínusový pól nabíječky (černá) k mínusovému pólu baterie (symbol – nebo černý). 2. Zastrčte nabíječku do zásuvky 220V. 3. Během nabíjení baterie svítí červená LED „CHARGING“ (baterie se nabíjí). 4. Po nabití baterie svítí zelená LED „FULL“ (baterie je nabitá). 5. Po nabití baterii odpojte od nabíječky v opačném pořadí, tzn. vyndejte nabíječku ze zásuvky, poté odpojte konektory od baterie. Důležité upozornění: 1. Nepřipojujte nabíječku s jinými typy baterií, které nabíječka nepodporuje. 2. Nabíjejte baterii v místnosti s účinným větráním. 3. Používejte pouze příslušenství obsažené v nabíječce, předejdete tím nebezpečí vzniku požáru, úrazu elektrickým proudem, zranění a jiným škodám. 4. Nepoužívejte prodlužovací kabel, pokud to není nutné, pokud ho použijete, nejprve zkontrolujte, jestli není poškozen. 5. Nepoužívejte nabíječku, pokud má poškozené zástrčky nebo síťový kabel. 6. Nepoužívejte nabíječku, má-li viditelné známky poškození. 7. Nabíječku nerozebírejte. 8. V případě údržby nebo čištění odpojte nabíječku od elektrické sítě.

Pomohly Vám informace o zboží? Ano Ne

Napište nám prosím vyhrády k informacím o tomto zboží.

V případě dotazu k tomuto zboží vyžadující zpětnou vazbu od nás využijte prosím formulář dotaz ke zboží, pro obecné dotazy na zákaznickou podporu využijte tento kontaktní formulář.