Napsali o nás
Vše bylo v pořádku.Postele dorazily dřív, než v kamených obchodech, kde je běžná dodaci lhůta 8 týdnů. Zde 2 týdny. Byla jsem mile překvapená.
Bobulinka /
+ skvělá komunikace, velký výběr zboží, ochota. Všem doporučuji, je to skvělý obchod. Všichni jsou ochotni pomoci i ve večerních hodinách a zodpovědět každý dotaz. Nábytek je krásný přesně dle objednávky. Ráda nakoupím znovu.
Denisa /
Serioznost, ochota jednat, vstřícnost, rozumná cena.
Zdenek /

Další recenze

Gelová nabíjecí baterie 6V - 7Ah/ 20HR

Gelová nabíjecí baterie 6V - 7Ah/ 20HRGelová nabíjecí baterie 6V - 7Ah/ 20HRGelová nabíjecí baterie 6V - 7Ah/ 20HRGelová nabíjecí baterie 6V - 7Ah/ 20HR

Dostupnost: Skladem
Záruka: 24 měsíců

Tagy: Baterie

Cena: 360 Kč

Bez DPH: 298 Kč

Zboží:

Opište kód: čtyřipětnula:

Nabízím: gelová nabíjecí baterie 6V- 7Ah/ 20HR, NEW! Baterie je určená např. pro dětská nabíjecí elektrická vozítka, Popis: gelová nabíjecí baterie 6V- 7Ah/ 20HR, výška: 95mm, šířka: 35mm, délka: 151mm, váha: 1,20kg, Baterie je určená např. pro dětská nabíjecí elektrická vozítka, Při odběru více kusů platíte pouze 1 dopravné !! přikládáme podrobný český návod a doklad o prodeji včetně DPH,

Pomohly Vám informace o zboží? Ano Ne

Napište nám prosím vyhrády k informacím o tomto zboží.

V případě dotazu k tomuto zboží vyžadující zpětnou vazbu od nás využijte prosím formulář dotaz ke zboží, pro obecné dotazy na zákaznickou podporu využijte tento kontaktní formulář.